Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Red Lion Flex Edge™ Akıllı Otomasyon Platformu IT ve OT’yi entegre ediyor

Red Lion Flex Edge™ Akıllı Otomasyon Platformu IT ve OT’yi entegre ediyor

PAYLAŞ

Red Lion FlexEdge™ Akıllı Edge Otomasyon Platformu, Linux®’ün ölçeklenirliği ile Crimson® 3.2 yazılımının gücünü tek bir kullanıcı dostu işletim sistemi altında buluşturuyor. Bu güç birliği tek bir FlexEdge kontrolörünün gelişmiş network, güvenlik ve otomasyon sunmasını mümkün kılıyor. Bilgi teknolojisi ile operasyonel teknolojiyi entegre ederek, FlexEde müşterilerine maliyetlerini düşürme, veri güvenliğini iyileştirme ve üretkenliği arttırmada yardımcı oluyor.

Crimson 3.2 yazılımı ile güçlendirilen FlexEdge platformu, müşterilere, uygulama ihtiyaçları değiştikçe kontrolör işlevselliğini kolayca değiştirmek için maksimum esneklik sağlıyor. Gelişmiş ağ iletişiminden otomasyona kadar her şeyi tek bir kontrolör yapıyor. Müşteriler, daha fazla ekipman satın alma veya ekleme ihtiyacını ortadan kaldıran, hem paradan hem de gereksiz aksama süresinden tasarruf sağlayan, sahada açılabilir yazılım yükseltmeleri aracılığıyla ek işlevleri etkinleştirebiliyor.

Bu yeni işlevler, FlexEdge platformunun konuşlandırılabileceği uygulamaları daha da genişleterek yeni ürün kombinasyonlarının kapısını aralıyor. FlexEdge’in modüler iletişim kızaklarıyla, kullanıcılar artık kritik iletişim uygulamaları için çok hücreli radyo ağ geçitlerini dağıtabilmekteler. Ayrıca, zorlu gereksinimleri olan ortamlar için platform, birden çok izole seri bağlantı noktası, yönlendirilebilir Ethernet bağlantı noktası, isteğe bağlı seri, USB, Wi-Fi ve hücresel iletişim kızakları ve sahada kurulabilir I / O sunuyor.

Red Lion FlexEdge™ Akıllı Edge Otomasyon Platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek için : www.flexedge.net