Ana sayfa Industry News/Endüstri SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı

SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı

PAYLAŞ

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 26 – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) iş birliği ile Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın değerli destekleri ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

Kocaeli başta olmak üzere Doğu Marmara Bölgesindeki sanayi kuruluşlarının ürettiği tüm yeniliklerin aynı çatı altında sergileneceği fuar, katılımcılar ve ziyaretçiler açısından büyük bir önem taşıyor. SANTEK 2016 Fuarı kapsamında yurtdışından Balkanlar, Avrupa, Rusya, Kafkasya, Ortadoğu, Arap Yarım Adası, Kuzey ve Orta Afrika’dan ve yurt içinden Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgelerinden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapmak için tanıtım ve pazarlama faaliyetleri de hızla devam ediyor.

Fuarın kapsamı; Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi, Enerji, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Otomotiv ve Yan Sanayi, Liman, Tersane ve Gemi Sanayi, Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri.