Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Schmersal Group, Türkiye’de Yeni Bir Şube Kurdu

Schmersal Group, Türkiye’de Yeni Bir Şube Kurdu

PAYLAŞ

Schmersal grubu Türkiye’de Ocak 2020 tarihinde tüm ticari faaliyetlerine başlayan yeni bir şube kurdu: Schmersal Turkey Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri Ltd. Şti. şirketinin merkezi İstanbul’da yer alıyor. Makine güvenliğinde dünya lideri olan Schmersal Grubu, küresel varlığını bu merkezi ile daha da genişletiyor. Şirket günümüzde 60’tan fazla ülkedeki özel şirketleri ve satış ortaklarıyla temsil edilmektedir.

Yeni şube, ağırlıklı olarak Türkiye ve Azerbaycan pazarlarına yüksek kaliteli güvenlik ürünleri ve sistemleri tedarik etmektedir. Schmersal Turkey Genel Müdürü Barış Yücel, “Satech Safety Technology ile olan iş birliğimiz sayesinde makine ve üretim hatlarını fiziki koruyucu tertibatlar ile güvenceye alan müşterilerimize tek elden bütün sistemleri sunabiliriz”, şeklinde açıklıyor.

İstanbul şubesi tarafından sunulan hizmet yelpazesi, Schmersal servis bölümü tec.nicum’un kapsamlı makine güvenliği hizmetleri ile tamamlanmaktadır. Bunlar arasında örneğin, makine duruş süresi ölçümü (ESPE testleri), risk değerlendirmesi veya güvenlik doğrulaması gibi hizmetler bulunmaktadır. tec.nicum, TÜV Rheinland sertifikalı İşlevsel Güvenlik Mühendisleri (Functional Safety Engineers) ile dünya çapında faaliyet gösteren bir organizasyondur. Türkiye’de de uluslararası tec.nicum organizasyonunun makine güvenliği hizmetleri artık kolay, güvenilir ve rahat ulaşılır bir şekilde müşterilerimize sunulabilecek.

Schmersal Turkey Genel Müdürü Barış Yücel, “Schmersal, halihazırda Türkiye pazarında tanınmış ve yüksek kalitesi kabul görmüş bir ürün ve sistem üreticisidir” diye açıklıyor. “Ancak, hedefimiz müşterilerimizin kolay ulaştığı ve onlara eksiksiz çözümler sunan bir tedarikçi olmak ve de makine güvenliği ile ilgili ürün ve hizmetler için her zaman ilk tercih edilen tedarikçi olmaktır. Bunu, makine güvenliği üzerine yetkinliklerimizi ve iyi organize edilmiş hizmet kalitemizi yüksek kaliteli ürünler ve sistemlerimiz ile harmanlayarak başaracağımıza inanıyorum.”

Türkiye’deki yeni Schmersal şubesinin iletişim bilgileri:

Schmersal Turkey Otomasyon Ürünleri ve Hizmetleri Ltd. Şti.

Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı No:5

Gardenya Plaza 5 Kat: 2 Daire: 2

34758 Ataşehir / İstanbul / Türkiye

E-posta: info-tr@schmersal.com

Telefon: +90 534 033 33 96

www.schmersal.com.tr