Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Schneider Electric, Alanında Öncü Galaxy VS 3 Fazlı UPS Serisini Genişletiyor

Schneider Electric, Alanında Öncü Galaxy VS 3 Fazlı UPS Serisini Genişletiyor

PAYLAŞ

Schneider Electric; dahili akıllı akü modüllerine sahip Galaxy VS 3 Fazlı Kesintisiz Güç Kaynağının (UPS) lansmanını yaparak Galaxy VS ailesini genişletti. IT, ticari ve endüstriyel tesislerdeki kritik güç gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olan Galaxy VS yüksek verimliliğe sahip, modüler ve dağıtımı kolay, üç fazlı bir UPS’tir.

Dahili akü modüllerine sahip yeni Galaxy VS 10-50 kW, ilave akü esnekliği ve izleme, yedek akü grubu ve kendi kendine entegrasyon ile kullanılabilirliği artırıyor. Öngörülebilir çalışma zamanları ve akü yedekliliği ile kritik yüklerin her zaman korunmasını sağlayarak riski azaltıyor. Akülerın UPS kabinine entegre edilmesi yoluyla optimize edilmiş kompakt ayak izi, ürünü edge bilişim ve kritik altyapıların özel gereksinimleri için ideal hale getiriyor.

Dahili akü modüllerine sahip Galaxy VS, Çin ve Japonya dışında tüm dünyada aynı anda pazara sunuldu. Güç kapasitesi ve çalışma süresi gereksinimlerine göre iki kabin seçeneği bulunuyor: 10-50 kW (400V), 10-25 kW (208V) ve 20-50 kW (480V). Optimum sistem performansı, kalite ve güvenlik garantisine çalıştırma hizmeti de dahil olarak kullanıcılarla buluşan Galaxy VS, pazara ilk olarak Nisan 2019’da 20-100 kW (400V/480V) ve 10-50 kW (208V) destekli harici aküler için sunulmuştu.

Yeni Galaxy VS’yi değerlendiren Schneider Electric 3 Fazlı Ürünler Başkan Yardımcısı Christopher Thompson; “Yüksek verimliliği ve dahili akıllı akü modüllerinin yanı sıra EcoStruxure’a uyumlu olması sayesinde yeni Galaxy VS, başta sınır bilişim ve kritik altyapılar olmak üzere son kullanıcılar, distribütörlerimiz, iş ortaklarımız ve entegratörler için yenilikçi ve esnek bir seçenek sunuyor. Kendi kendine konfigürasyon ve sıcaklık izleme gibi akıllı özelliklerin entegrasyonuyla yeni Galaxy VS, performanstan ödün vermeden kullanılabilirliği artırmak için optimum bir çözümdür.”

Galaxy VS’nin öne çıkan özellikleri ise şöyle:

  • Ayak izi tasarrufu: Kompakt tasarımı ve servis için önden tam erişim özelliği ile dar alanlar için idealdir.
  • Modüler mimari sayesinde maksimum kullanılabilirlik: Kritik sistem bileşenleri, daha hızlı servis ve hata toleransı için modüller halindedir.
  • Maliyet tasarrufu: Schneider Electric’in patentli ECOnversion modunda kullanıldığında %99’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlar, kullanıcıların enerji tasarrufları aracılığıyla ilk yatırımlarını 2-3 senede kazanmalarını mümkün kılar (modele bağlı olarak).
  • Daha yüksek çalışma süresi ve daha kolay bakım: Kritik sistem bileşenleri, hata toleranslı tasarımla modüller şeklinde yapılandırılmıştır. Bu, daha düşük yük seviyelerinde ve daha kısa onarım süresiyle dahili yedeklilik sağlar.
  • EcoStruxure uyumlu: Yeni nesil yönetim yazılımları EcoStruxure IT Expert ve EcoStruxure Asset Advisor’ı kullanarak ekipman performansının ve durumunun global görünürlüğü ve 7/24 uzman hizmet ofisi desteği ile yönetimi kolaylaştırır.
  • Green Premium sertifikalı tasarımı sayesinde sürdürülebilir iş performansı sağlar.