Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Siemens’ten Yeni Bir Satın Alma

Siemens’ten Yeni Bir Satın Alma

PAYLAŞ

Siemens, gelişmiş süreç modellemesi için teknoloji lideri bir yazılım ve hizmet tedarikçisi olan Process Systems Enterprise’ı (PSE) satın almayı planlıyor.

Siemens, Haziran 2018’den bu yana PSE ile başarılı bir şekilde stratejik bir ortaklık içinde çalışıyor. Bu girişimin bir parçası olarak, yeni model tabanlı çözümler geliştirilmişti; Tesis performansının izlenmesi ve öngörülmesi, yumuşak algılama, gerçek zamanlı optimizasyon, doğrusal olmayan model öngörülü kontrol ve detaylı işlem modellerine dayalı operatör eğitimi.

PSE, birleşik ve entegre bir araç seti ile tüm süreç yaşam döngüsünü kapsayan model tabanlı çözümler sunuyor. Bu, proses endüstrisi sektöründe Siemens portföyünü güçlü bir şekilde tamamlayan ve aynı zamanda Siemens’in tüm yaşam döngüsü boyunca kapsamlı tesis yönetimi konusunda lider bir tedarikçi olarak konumunu güçlendirecek olan son teknoloji ürünü model tabanlı çözümler sunar.

Londra merkezli PSE, dünya çapında yaklaşık 160 kişiyi istihdam ediyor.Satın alma sürecinin bu yılın son döneminde tamamlanması bekleniyor