PAYLAŞ

55 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin en köklü yassı alüminyum üreticisi olan Teknik Alüminyum, kurum kültüründeki insan odaklı dönüşümle rekabet gücünü geleceğe taşıyor. Bu kapsamda 9 yeni yönetici ataması gerçekleşti.

Çalışma hayatına ASSAN Alüminyum’da başlayan ve bu şirkette 15 yıl farklı görevler üstlenen, son olarak da ASSAN Planlama Müdürlüğü görevini yürüten Cem Aluç, Üretim Müdürlüğü’ne atandı.

Çalışma hayatına OS-KO Alüminyum ve ASSAN Alüminyum’da stajyerlik yaparak başlayan, sonrasında İTÜ Rektörlüğü, TÜBİTAK, Hisar Çelik, Alke Makine, GEDİK gibi şirketlerde deneyim kazanan, Teknik Alüminyum’dan önce yaklaşık 5 yıl ASSAN Alüminyum’da Üretim Müdürlüğü görevini yürüten Ali Ulus, Ürün ve Proses Geliştirme Müdürlüğü’ne getirildi.

2000 yılında çalışma hayatına atılan, TEBA, TEKBAŞER şirketlerinde satış konusunda uzmanlaştıktan sonra Alüminyum Ticaret Şirketinin ortaklığını yürütmekte olan Eren Atalay, İç Piyasa İnşaat Distribütör Satış Müdürlüğü ile görevlendirildi.

Çalışma hayatına Almanya’da Alcatel-SET’te Proje Mühendisi olarak başlayan, 28 yıllık tecrübesini Erdemir Demir- Çelik Fabrikası, ASSAN Alüminyum, Mitaş Enerji, Hisar Çelik Döküm, MMK Metalürji ve Liman İşletmeleri gibi sektörün önemli firmalarında kazanan Erhan Ceyhan, Teknik Müdür olarak atandı.

2001 yılından bugüne çalışma hayatında yer alan, satış becerilerini İŞ-TİM Telekomünikasyon, İNTEMA, KOÇTAŞ son olarak da ESSELTE LEITZ şirketlerinde kazanan Hakan Tugal, Dış Piyasa İnşaat Distribütör Satış Müdürü olarak görevlendirildi.

Çalışma hayatı boyunca bilgi işlem üzerine yoğunlaşan, Teknik Alüminyum’dan önce TAM Bilgisayar, Dünya Halı, TELSİM, Toprak Leasing, Star TV, Probil, Arzum, Sevenhill, DünyaGöz ve CEYO’da görevler alan İsmail Özcan, Bilgi Sistemleri Müdürlüğü görevine getirildi.

Kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda başlayan, daha sonra uzun yıllar Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve ASSAN’ın farklı markalarında görevler alan son olarak da ASSAN Panel Sanayi Şirketi’nde Muhasebe Müdürlüğü görevini yürüten Yurdaer Demirel, Finansal Kontrol Müdürü olarak atandı.

İş yaşamına NEBİM Software şirketinde İstanbul ERP Proje Uzmanı olarak başlayan, daha sonra AMANO Electronics, Eczacıbaşı, ASSAN ve YAPIRAY şirketlerinde farklı departmanlarda görevler alan Okan Özat, Dolaylı Ürünler Tedarik Müdürlüğü görevine getirildi.

İş yaşamına tekstil sektöründe satış uzmanı olarak başlayan, sonrasında Begart Ev Gereçleri şirketinde yaklaşık 9 yıl Satış Müdürlüğü yapan, buradan Teknik Alüminyum’a geçip Satış Uzmanlığı, İç Satış Takım Liderliği ve İç Denetim Yöneticiliği gibi farklı pozisyonlarda görevler alan Cenk Öneren, kariyerine Teknik Alüminyum’da İş Süreçleri Müdürü olarak devam ediyor.