PAYLAŞ

Türkiye’nin 46 Yıldır Enerji Çözümleri Markası Olarak Hizmet Veren Tunçmatik, Akıllı Düğme Teknolojisine Sahip Yeni Digitech ECO 1500VA ve 2000VA Kapasiteli KGK’leri Tüketicinin Beğenisine Sunuyor.

DigitechEco1500_2000_1

Tunçmatik, ev ve işyerleri için ürettiği yeni Digitech ECO serileri; bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni teknolojilerle veri kaybını sıfıra indiriyor. Mikro işlemci kontrolü sayesinde ise yüksek güvenliği garanti ediyor.

1500VA ve 2000VA olarak iki farklı kapasitede kullanıcıya sunulan Digitech ECO serisi ürünler; kısa devre-aşırı yük koruması ve otomatik voltaj regülasyon özelliklerine sahip. Otomatik voltaj regülasyonu özelliği sayesinde bilgisayarınızı şebeke voltajındaki dalgalanmalardan koruyan Digitech ECO, sahip olduğu USB portu ve ücretsiz izleme yazılımıyla; elektrik kesintilerinde siz yanında olmasınız bile, açık programları kapatarak bilgisayarınızın veri kaybına uğramasına engel oluyor. Ayrıca bu yazılımın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, KGK’nizin anlık olarak şebeke ve yük verilerini izleme olanağı da sağlıyor.

Özellikle güçlü donanımlı bilgisayarlar için tasarlanan Digitech ECO serisi ürünler, elektrik kesintisi durumunda 2-6 milisaniye içerisinde etkin duruma geçip, bağlı yüke göre sistemin minimum 10-15 dakika arasında çalışmasını sağlıyor. Digitech ECO serisi ürünler; “normal”, “aküden çalışma” ve “arıza” olmak üzere 3 adet uyarı LED’ine sahip.

DigitechEco1500_2000_2

Tunçmatik’in yeni ürünü Digitech ECO serisi tasarımıyla da beğeni topluyor. Hafif ve kompakt yapısıyla, sınırlı çalışma alanlarında yer sorununu ortadan kaldırırken, sessiz çalışması, son derece şık ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor.

Son Kullanıcı Satış Fiyatları:

Digitech ECO 1500: 138 USD+KDV

Digitech ECO 2000: 157 USD+KDV