Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Yeni broşür: Korona zorluğuna karşı uzmanlaşmak

Yeni broşür: Korona zorluğuna karşı uzmanlaşmak

PAYLAŞ

Koronavirüs ve neden olduğu hastalık COVID-19, dünyayı kıskacında oynatmaya devam ediyor. Hastalığa yakalanan ve test sonucu pozitif olan insan sayısı artmaya devam ediyor. Pandeminin yayılmasını yavaşlatmak için bazı çok sert önlemler de dünya çapında alınmaya devam ediyor. Bununla birlikte, testlerin daha hızlı analiz edilmesini sağlamak ve panzehirler ve aşılar üzerinde araştırma yapmak için laboratuvar ve analiz kapasiteleri oluşturulmakta ve genişletilmekte. Ancak, hastanede hastaların yaşamları için savaşan insanların korunması da sorunsuz olmalı ve hastalara sunulan ventilatörler kadar güvenilir bir şekilde işlev görmelidir. Bu önemli ve bazı durumlarda yaşam süresini arttıran sistemler için FAULHABER, tahrik sistemleri ile önemli bileşenler geliştiriyor ve sunuyor.

“Odak COVID-10 – FAULHABER Pazar Çözümleri – Sağlık, Medikal ve Laboratuar Ekipmanları için Tahrik Sistemleri” başlıklı yeni yayında, havalandırma sistemleri, kişisel koruma (PAPR), laboratuar otomasyonu, bakım noktası analizi (POC) ve kızılötesi termometre alanlarındaki medikal teknoloji uygulamaları için hangi tahrik sistemlerinin en uygun olduğunu, FAULHABER’in sizlere uygulamalarınız için hangi avantajları sunduğunu ve hangi seçeneklerin mümkün olduğunu öğrenebilirsiniz. İlgili makaleye elektronik formatta (PDF) FAULHABER’in sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz: https://www.faulhaber.com/covid19/en. İlgili kaynakta koronavirüs ve sonuçları ile de ilgili ek bilgiye ulaşabilirsiniz.

EN ISO 9001 ve 14001’in yüksek standartlarına ek olarak, FAULHABER ayrıca tıbbi ürünler için EN ISO 13485’e göre özel olarak sertifikalandırılmıştır.

FAULHABER tahrik sistemleri

Rakipsiz güvenilirlik ve hassasiyet ile teknik olarak uygulanabilirliğin limitlerinde tahrik çözümleri üretiyoruz – işte FAULHABER’in temsil ettiği nokta budur. Tahrik sistemleri uzmanı olarak Almanya’nın en yenilikçi şirketlerinden biri olan FAULHABER, tek bir kaynaktan dünyanın en kapsamlı minyatür ve mikro tahrik sistemi teknolojileri portföyüne sahiptir.

Kendinden destekli, çekirdeksiz, ‘skew-wound’ tasarımın mucidi olan FAULHABER, yüksek teknoloji ürünü bir endüstri kurmuş olup bugün yüksek hassasiyetli minyatür ve mikro tahrik sistemleri alanında lider tedarikçilerden biridir. Dünyanın tek bir kaynaktan elde edilebilen en kapsamlı portföyü, güçlü DC motorlar, fırçasız DC motorlar, step ve lineer motorlar ile piezo motorları içerir. Buna ek olarak, sürücü uzmanı, komple sistemlerin inşası için uygun hassas redüktörler, lineer bileşenler, enkoderler ve sürücü elektroniği tertibatları sunar. Ana uygulama alanları arasında üretim otomasyonu ve robotik, tıbbi ve laboratuvar teknolojisi, optik sistemler, havacılık, hassas izleme ve ölçüm teknolojisi ile diğer yenilikçi endüstriler bulunmaktadır.

FAULHABER, mühendislik alanındaki kapsamlı başarıları ve teknolojik bilgi birikimi ile – teknik olarak mümkün olanın sınırlarında – yeni olasılıklar yaratan kilit bir yenilikçidir. Şirket, 1’e kadar küçük miktarlarda müşteriye özel sürücü çözümlerinin geliştirilmesine ve üretilmesine öncülük etmektedir. Müşteriler, kapsamlı uygulama uzmanlığıyla desteklenen çeşitli kombinasyon olanaklarından en ideal ve eksiksiz tahrik sistemlerini oluşturabilmektedirler. Ayrıca FAULHABER, saha ile senkronize bir üretim yönteminin yanı sıra araştırma ve geliştirmeye, süreç ve üretim teknolojilerine hedeflenen bir yatırıma sahiptir. Yenilikçi ürünlerle şirket, yeni standartlar belirlemede defalarca başarılı olmuştur. Birden fazla kazanılan TOP100 Yenilikçi, En İyi Yenilikçi ve “Olağanüstü küçük-seri üretim” kategorisinde 2018 Yılın Fabrikası ödülleri, bu aile şirketinin başarılı ve sürdürülebilir inovasyon yönetimini gözler önüne seriyor.

Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletindeki Schönaich’de konuşlanmış genel merkeze ek olarak, uluslararası FAULHABER Grubu İsviçre, ABD, Romanya ve Macaristan’da da daha fazla geliştirme ve üretim yeri işletmekte ve 30’dan fazla ülkede kendi satış iştirakleri ve ortakları tarafından temsil edilmektedir. 2.000 çalışanın yaklaşık 1.600’ü Sürüş Sistemleri alanında ve 400’ü de Mikro Hassas Sistemler alanında çalışmaktadır.

www.faulhaber.com