PAYLAŞ

Bosch Rexroth, bütün setlerden oluşan doğrudan motor-pompa gruplarıyla (MPA01) genişletilmiş Sytronix SvP 7010 sistemini piyasaya sundu. Kolay kurulan ve devreye alınan bu özel tasarlanmış kompakt çözümlerin sağladığı en önemli avantajlar çok küçük bir alanda çok az gürültü ile çalışırken %80’e varan bir enerji tasarrufuyla yüksek performans sağlaması.

Hassas Ölçeklendirebilme Özelliği İle Yüksek Verim Ve Performans

Rexroth markalı Sytronix SvP 7010 sistemi, değişken devirle çalışmak için optimize edilmiş bir pompa, son derece dinamik bir senkron servo motor ve aksesuarlarıyla birlikte tüm bunlara uygun bir invertörden oluşuyor. Sistem 480 L/dak’ya kadar genişletilmiş ve geniş bir yelpazedeki gereksinimlere optimum şekilde uyarlanabilmesinin yanı sıra hassas bir şekilde ölçeklendirilmiş performans seviyelerine sahip modüler bir sistem olma özelliğine de sahip. SvP 7010 tahrikleri açık hidrolik sistemlerde çalıştığı gibi kapalı hidrolik sistemlerinde ise 4 kadranlı çalışma sağlıyor. Kaskadlı sistemlerde ise birbirine bağlandıklarında, SVP 7010 tahrikleri fabrika üretimindeki yüksek performans gereksinimleri bile karşılayabiliyor. SvP sistemleri optimum verimlilikle çok yüksek performans sağlıyor.

Ürün Özelliklerinin Sağladığı Avantajlar

Bosch Rexroth’un sunduğu Sytronix SvP 7010 sistemi, daha düşük gürültü seviyesine ve daha düşük ağırlığa sahiptir. Çok kompakt bir şekilde tasarlandığı için ek ara bağlantı parçaları gerektirmez. Motordan pompaya daha iyi ısı transferi özelliğiyle iyileştirilmiş motor soğutmasına sahiptir. Azaltılmış eylemsizlik momenti, enerji verimliliğini ve dinamik özelliklerini artırır. Önceden birleştirilmiş motor-pompa grubu olduğu için son derece pratiktir.

Önemli Teknik Veriler

  • 80 kW’a kadar etkin güç
  • Eksen kontrol sistemlerinde kullanmak için uygun
  • Açık ve kapalı hidrolik sistemler için uygun
  • 2 ve 4 kadranlı kullanım
  • Ölçeklenebilir performans: IndraDrive modüler sisteminden temel ve gelişmiş kontrol parçaları
  • 150 mm’ye kadar daha kısa kurulum uzunluğu: Üst güç aralığında %25 daha kompakt
  • Motor-pompa gruplarını (MPA) ayrı olarak da sipariş edilebilme seçeneği