Ana sayfa Industry News/Endüstri CNC videonu çek, beğeni al, tableti kazan

CNC videonu çek, beğeni al, tableti kazan

PAYLAŞ

Tezmaksan,  yeni sosyal medya projesi ile hem eğlendiriyor hem de kazandırıyor. Talaşlı imalatta önemli bir konumda bulunan CNC tezgahlarının başrolde olduğu yaratıcı kısa videoların hazırlanıp sosyal medya kanallarından paylaşılması esasına dayanan proje ile hem sektörün önemi hem de eğlenceli yüzü gösterilmek isteniyor. En yaratıcı videoyu çeken ve en fazla beğeniyi alan video Ipad ile ödüllendirilecek.

CNC tezgahlarının kullanımına dikkat çekmek amacıyla sektörün lideri Tezmaksan tarafından projelendirilen “CNC’ler Yarışıyor’ başladı. Sosyal medya üzerinden yürütülecek yarışma temelli proje üç ay sürecek. Yarışmaya katılmak ise oldukça kolay. Tezmaksan markalarından herhangi bir CNC tezgah ile talaşlı imalat videosunu çekip kişisel Instagram profilinde ‘@tezmaksan_makina’yı etiketleyerek paylaşan ve takipçilerden en fazla beğeniyi alan kişi Ipad kazanma imkanı bulacak.

Yaratıcılığınıza güveniyorsanız ve makineleri yapan makineler sektörünün en önemli bileşeni olan CNC tezgahların önemini göstermek istiyorsanız bu proje tam size göre. Tek yapmanız gereken videoyu çekip, “#cnc, #cncleryarisiyor, #tezmaksancncmarkası, #sektörü” hashtag’leriyle paylaşmak ve @tezmaksan_makina Instagram profilini takip etmek.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye “www.tezmaksan.com.tr” adresinden ulaşabilirsiniz.