Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Endüstriyel Uygulamalar İçin Termal Transfer Yazıcıları

Endüstriyel Uygulamalar İçin Termal Transfer Yazıcıları

PAYLAŞ

Phoenix Contact’ın yeni nesil termal transfer yazıcıları hızlı ve güvenilir bir şekilde yüksek kaliteli endüstriyel tanımlama işaretleri üretmektedir.

Yazıcı sistemlerinde, açık semboller kullanarak sizi sezgisel ve rahat bir şekilde yönlendiren etkileyici bir entegre renkli dokunmatik ekran bulunur. Thermomark Card 2.0 markalama malzemelerini kart ve kağıt formatında basar. Thermomark Rulo 2.0, rulo ve sonsuz formatta çok çeşitli markalama malzemeleri için çok yönlü, etkili bir rulo yazıcıdır.

Termal transfer baskı teknolojisinin size sağladığı fayda, bakım gerektirmeyen bir işlemdir. Otomatik malzeme algılama, en iyi yazıcı ayarlarını sağlar ve yazdırma hatalarını önler. Thermomark Card 2.0, işaretleyicileri sadece 8 saniyede kart formatında yazdırıyor. Baskı çözünürlüğü 300 dpi’dir. Thermomark Roll 2.0 ayrıca, maksimum 105 mm baskı genişliğinde ve 1000 mm uzunluğunda 300 dpi baskı çözünürlüğüne sahip terminalleri, iletkenleri, kabloları, cihazları ve sistemleri markalamak için malzemeleri işler. Her iki yazıcı sisteminin basit kullanımı, yazıcının ekranında çağırabileceğiniz açıklayıcı eğitici videolarda açıklanmaktadır.