Ana sayfa new products/Yeni Ürünler GÜVENLİK ÜRÜNÜ OLMAYAN SİNYALLER İÇİN GENİŞLETİLEN ARAYÜZ CİHAZI AİLESİ

GÜVENLİK ÜRÜNÜ OLMAYAN SİNYALLER İÇİN GENİŞLETİLEN ARAYÜZ CİHAZI AİLESİ

PAYLAŞ

Turck’un yeni IM12 cihaz serisinin yüksek kanal sayısı, yatırım güvenliği ve SIL 2’ye kadar olan devrelerde kullanımı kullanıcıya büyük avantaj sağlıyor.

IM12 interface cihazları, şimdi ilk kez Turck’un IMX12 serisi güvenlik sinyali olmayan sinyaller (Non-Intrinsically Safe Signals) için de kullanılabilir olması avantajını sağlıyor. IM12 cihazları, piyasadaki en ince cihazlardan biridir ve kanal başına yalnızca 6 mm genişliği ile pano içerisinde yer tasarrufu sağlar. Cihazların modern tasarımları sayesindeyüksek derecede yatırım güvenliği sağlanır. Cihaz serisinin tamamı, SIL2’ye kadar olan fonksiyonel emniyet devrelerinde kullanım için onaylanmıştır. IM12 cihazları, ilaç endüstrisi veya kimya endüstrisi gibi saha cihazlarından gelen dijital ve analog sinyalleri işler. Bununla birlikte, IM12 cihazları fabrika otomasyonunda sıcaklık ve hız ölçümü gibi uygun kullanımlar da bulurlar.

Cihazların arayüz teknolojisi aynı zamanda son teknoloji ürünüdür. Parametrelendirilebilir varyantlara IO-Link ve Pactware veya diğer FDT çerçeveleri üzerinden erişilebilir. Power Bridge kullanan power rail tedarik seçeneği tüm IM12 modellerinde mevcuttur. IM12 ve IMX12 (Ex alanı için) kullanırken, müşteriler aynı mekanik, elektronik ve yazılım açısından aynı montaj, kablolama ve devreye alma özelliklerini kullanabilirler. Dijital, analog giriş veya çıkışlar için cihazların yanı sıra, Turck ayrıca frekans ve sıcaklık transdüserleri çözümünü de sunar.