Ana sayfa Industry News/Endüstri HİDROMEK 7’İNCİ KEZ ‘DÜNYANIN EN BÜYÜKLERİ’ ARASINDA

HİDROMEK 7’İNCİ KEZ ‘DÜNYANIN EN BÜYÜKLERİ’ ARASINDA

PAYLAŞ

Dünyanın önde gelen iş makinesi üreticilerinden HİDROMEK, sektöründe en büyüklerin sıralandığı uluslararası “Yellow Table” listesinde bir kez daha yerini aldı. Yellow Table listesine 7’inci kez girme başarısını gösteren HİDROMEK, bu listeye giren ilk ve tek Türk şirketi olma unvanını taşıyor. HİDROMEK Genel Müdürü Ahmet Bozkurt, “İş makinesi sektörünün en büyük isimlerinin sıralandığı Yellow Table listesinde bir kez daha yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İş makineleri konusunda tüm dünyaya bilgi tedariki sağlayan ve sektöre referans oluşturan basın kuruluşu KHL Group, her yıl yenilenen ve iş makineleri üreten en büyük global firmaların sıralandığı uluslararası “Yellow Table 2020” listesini açıkladı. Firmaların yıllık satış cirosuna göre belirlenen listede HİDROMEK bu yıl 50’inci sırada yer aldı.

“KÜRESEL ENDÜSTRİDEKİ YERİMİZİ SAĞLAMLAŞTIRIYORUZ”

HİDROMEK Genel Müdürü Ahmet Bozkurt, şunları söyledi: “Kuruluşunun 42’inci yılını kutlayan HİDROMEK’in Yellow Table listesinde bir kez daha yer aldığını mutlulukla öğrendik. Bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza, müşterilerimize, bayilerimize, tedarikçilerimize, iş birliği içinde olduğumuz üniversite ve kuruluşlar ile tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda Yellow Table listesinde daha üst sıralara tırmanmayı hedefliyoruz. HİDROMEK olarak, AR-GE, tasarım ve üretim gücümüzle, küresel endüstrideki yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Bugün 6 kıtada 100’den fazla ülkede makinelerimiz çalışıyor. Bir yandan 80’in üzerinde ülkeye yayılan bayi ağımızı genişletirken, bir yandan da ürün gamımızı çeşitlendirmeyi; böylece müşterilerimizin taleplerini tek elden karşılamayı temel önceliğimiz olarak belirledik. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iş makineleri sektöründe çalışmalarımızı hızla sürdüreceğiz.”