Ana sayfa new products/Yeni Ürünler İnform yeni nesil Keor HPE serisi ile işinizin sürekliliği garanti altında

İnform yeni nesil Keor HPE serisi ile işinizin sürekliliği garanti altında

PAYLAŞ

Türkiye UPS sektöründe yeniliklere her zaman öncülük eden İnform, köklü ve yerli Ar-Ge Merkezi’nin son teknolojiyi kullanarak ergonomik ve kompakt tasarımı ile güç elektroniği alanında yeni nesil ürünü Keor HPE ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Değişen yenilikçi tasarımı

3-Level IGBT doğrultucu & inverter, yüzde 96’ya varan verimliliği ve yüksek çıkış güç faktörü ile daha fazla aktif güç sağlayan, kusursuz ve estetik tasarıma sahip Keor HPE, kritik yükler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor.

Düşük çıkış gerilim harmoniği ile daha temiz enerji, altı adede kadar paralellenebilme özelliği sayesinde yedekleme ve güç artırımı, sıcaklığa bağlı akü şarj eden Keor HPE, minumum yüzeydeki maksimum güç yoğunluğu ve dahili akü seçeneği ile yer ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Keor HPE en yeni teknolojilerle performans ve güvenliği artırırken enerji kalitesi sorunlarına karşı mükemmel koruma sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik ekranı sayesinde kullanımı ve kontrolü çok kolaylaştırıyor. Yüksek performansı estetik tasarım ile taçlandıran Keor HPE, kalitenin ve yeniliğin adı olan Legrand’ın üretim bandında en son teknoloji ile üretiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.inform.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.