Ana sayfa Hot topıcs/Güncel ÖZDEN ALİYAGİÇ UYAR’A BÖLGESEL GÖREV

ÖZDEN ALİYAGİÇ UYAR’A BÖLGESEL GÖREV

PAYLAŞ

Zyxel Türkiye ve Ortadoğu bünyesinde birçok başarılı projeye imza atan Özden Aliyagiç Uyar, Benelüks ülkelerinin de yönetimini üstlendi. Türkiye, Ortadoğu ve Benelüks ülkeleri marka ve pazarlama müdürlüğü görevine atanan Özden Uyar’ın sorumluluğunda toplam 3 bölge bulunmakta.

2013 yılından bu yana Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü olarak çalışan Uyar, Nisan 2017 tarihinden itibaren Ortadoğu bölgesinin de marka yönetimi ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunu yürütüyordu.

Toplamda 13 yıla yakın bir süre Zyxel çatısı altında farklı pozisyonlarda görev aldığını belirten Özden Aliyagiç Uyar, bölgesel sorumluluğunun artması ile ilgili şöyle konuştu:

“Zyxel Networks, kurumsal müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak uçtan uca bulut tabanlı ağ çözümleri sunmanın yanında; bireylerin de hayatını kolaylaştıracak yeni teknolojiler geliştiriyor.Uzman Ar-Ge personelimiz, işe kendini adamış deneyimli ekibimiz ve dinamik iş ortaklarımız ile faaliyette bulunduğumuz ülkelerin dijital dönüşümüne liderlik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Zyxel Networks Ailesi’nin bir üyesi olmaktan ve farklı ülkelerdeki ekiplere liderlik etmekten gurur duyuyorum.

Bir markanın asıl gücü; bireyleri ve kurumları anlama yetisi ile doğru orantılıdır. Dijital dönüşüm projelerimiz dışında kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz ile de topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Özden Aliyagiç Uyar Kimdir?

Profesyonel kariyerine 2004 yılında Yıldız Holding bünyesindeki Hızlı Sistem A.Ş.’de Kurumsal Marka İletişimi Asistanı olarak başlayan Özden Aliyagiç Uyar, sonrasında Vogel Burda Communications’ta yaklaşık üç yıl boyunca Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü olarak görev aldı. 2007-2011 yılları arasında Zyxel Türkiye’de Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışan Uyar, 2012-2013 yıllarında ise Bircom’da pazarlama müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Marka ve Pazarlama Müdürü olarak tekrar Zyxel bünyesinde çalışmaya başlayan Uyar, Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamladı.2017 yılında da Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi/MBA alanında yüksek lisans yapan ve iyi derecede İngilizce bilen Özden Aliyagiç Uyar, evli ve bir erkek çocuk annesidir.