PAYLAŞ

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric, iş ortaklarının makine ve proses performansları artırmak üzere düzenlediği seminerler dizisine İstanbul’da gerçekleştirdiği 2 seminer ile devam etti. Sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’da gerçekleşen seminerler ile Schneider Electric yenilikçi çözümlerini anlattı.

Mayıs ayında başlayan Schneider Electric “Endüstri Bölge Seminerleri”nde Makine ve Proses Performansı için Altivar Hız kontrol cihazları, Harmony Serisi, Yeni nesil Modicon M221 PLC, Hareket Kontrol Çözümleri, Motor Yolverme Çözümleri ve Telemecanique Sensör Algılama Çözümleri hakkında iş ortaklarına bilgiler aktarıldı.

İstanbul’da Asya ve Avrupa yakalarında 2 seminer gerçekleştirilirken, Endüstri Bölge Seminerlerinin en ilgi çeken konularından biri Endüstri 4.0 oldu. Schneider Electric tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde Endüstri 4.0’ın ne olduğunu, Türkiye’ye sağlayacağı katkıları ve Schneider Electric’in müşterilerine sunduğu fırsatlara dikkat çekildi.

26 Mayıs’ta Ankara’da başlayan Endüstri Bölge Seminerleri, İzmir, Bursa ve İstanbul’da ücretsiz olarak gerçekleştirilirken, özellikle otomasyona geçmeye hazırlanan firmalar tarafından yoğun ilgi gördü.

www.schneider‑electric.com.tr