PAYLAŞ

Schneider Electric, vinç uygulamaları için kullanımı kolay ve güvenilir kablosuz uzaktan kontrol cihazı Harmony™ eXLhoist’i piyasaya sürdü.

Yeni kablosuz kontrol cihazı, ergonomik buton yerleşimi sayesinde vinçlerin tek elle kullanımına olanak tanırken, operatörün yüke odaklanmasını sağlıyor.

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, Harmony eXLhoist kablosuz uzaktan kontrol cihazını tanıttı. Ergonomik tasarım, uzun pil ömrü ve SIL3 kablosuz acil durdurma özelliklerini bir araya getiren Harmony eXLhoist, vinçlerin uzaktan kontrolüne kolaylık sağlarken operatör ve makinenin korunmasına da yardımcı oluyor.

Tek Elle Kullanım

Harmony eXLhoist’in ergonomik tasarımı kullanım konforunu en üst düzeye çıkartıyor. Butonların akıllıca konumlandırılmış olması vincin tek elle kontrol edilmesini kolaylaştırırken, operatörün karmaşık bir manevra serisini kolaylıkla kontrol etmesine ve bütün dikkatini kaldırılan yüke vermesine olanak tanıyor.

Daha Fazla Güvenlik İçin Dahili Özellikler

Kablosuz SIL3 sertifikalı acil durdurma, uzaktan kumandanın tabanına, operatörün kolaylıkla erişebileceği bir konuma

yerleştirilmiştir. Buna ek olarak Harmony eXLhoist’te yanlışlıkla çalıştırmaya karşı SIL1 koruması bulunur. Harmony eXLhoist, yeni kablosuz uzaktan kontrol standartları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Eşsiz Pil Verimliliği

Harmony eXLhoist için pil şarj olma süresi sadece 15 dakikadır. 15 dakikalık şarj ile 30 saatlik kullanım imkanı sağlayan bu teknoloji sayesinde pil yedeklemeye gerek duymazsınız. ExLHoist’in pil kullanım ömrü de 5 yıldır, bu süre benzer cihazların kullanım ömrünün neredeyse iki katıdır.

Dünya Çapında Bulunabilirlik

Harmony eXLhoist, dünyanın her yerinde genel bir otomasyon tedarikçisinden elde edilebilecek ilk vinç uygulamaları kablosuz uzaktan kontrol cihazıdır.

Global çapta uyumlu 2.4GHz frekans kullanır ve bu frekans bandı tahsis gerektirmez. Yani dünyanın her yerinde aynı çözümü uygulayabilirsiniz. Ayrıca pek çok uzaktan kontrol istasyonu arasında karışmayı önleyerek, 50’ye kadar sistemin aynı anda çalışmasına olanak tanır.