Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Seeq Corporation AWS Endüstriyel Yazılım Yeterliliği Başarısını Duyurdu

Seeq Corporation AWS Endüstriyel Yazılım Yeterliliği Başarısını Duyurdu

PAYLAŞ

Seeq’in gelişmiş analiz çözümü şimdi SaaS uygulaması olarak AWS Marketplace’de yerini alıyor.

Proses üretim verileri için gelişmiş analitik uygulamaların yaratıcısı Seeq Corporation, Amazon Web Servisleri (AWS) Endüstriyel Yazılım Yetkinliği statüsünü elde ettiğini duyurdu. Bu statü, Seeq’in, Ürün Tasarımı, Üretim Tasarımı, Üretim / İşlemlerdeki ayrık üretim veya proses endüstrilerindeki ana adımlardan birini veya birkaçını hedef alan teknik yeterlilik ve kanıtlanmış müşteri başarısı oluşturma çözümlerini yerine getirdiğini gösteriyor. Bu özel yazılım çözümleri, süreç ve ayrık üretim endüstrilerinde şirketlerin değer zincirindeki üretim ve işletme maliyetlerini azaltırken, ürün yenilikçiliğini artırmalarını sağlıyor.

AWS Endüstriyel Yazılım Uzmanlığının kazanılması, AWS Endüstriyel Yazılım Uzmanlığı’ndaki Üretim ve İşlemler kategorisini desteklemek için AWS mimari en iyi uygulamalarıyla uyumlu özel çözümler sağlayarak kanıtlanmış müşteri başarısı sunan bir AWS Ortak Ağı (APN) üyesi olarak Seeq’i farklılaştırıyor.

Seeq CEO’su Steve Sliwa, “Seeq, AWS Endüstriyel Yazılım Uzmanlığı statüsünü elde eden APN Ortaklarından biri olmaktan gurur duyuyor” dedi. “AWS’nin çevikliğini artırarak Seeq, proses mühendislerinin, yöneticilerin, ekiplerin ve veri bilim adamlarının analitiği, yayınlamayı ve karar vermeyi hızlandırarak toplanan verilerden daha fazla değer elde etmelerini sağlıyor.”

AWS, başlangıçtan küresel şirketlere kadar ölçeklenebilir, esnek ve uygun maliyetli çözümler sunar. Bu çözümlerin sorunsuz entegrasyonunu ve dağıtımını desteklemek için AWS, müşterilerin derin endüstri deneyimi ve uzmanlığı ile Danışmanlık ve Teknoloji APN Ortaklarını belirlemelerine yardımcı olmak adına AWS İş Ortağı Yetkinlik Programını oluşturdu. AWS Endüstriyel Yazılım Yetkinlik tanımını almak için APN Ortakları, sektöre özgü teknoloji ile ilgili titiz bir AWS teknik onayının yanı sıra, çözümlerinin güvenliği, performansı ve güvenilirliğinin için de değerlendirmeden geçmektedir.

Seeq’in gelişmiş analitik çözümü artık AWS Market’te de mevcut olup, müşterilerin AWS bulutunda önceden depolanan proses üretim verilerini hızla araştırmasını ve paylaşmasını sağlar.

Bu haberle birlikte Seeq için etkileyici bir yıl geçiriyor. Şirket kısa süre önce Inc. 5000’in en hızlı büyüyen özel şirketler listesinde 369. ve bu yılki Entrepreneur 360 listesinde 43. sıraya yerleşti. Ekim ayında, Automation World, en iyi teknolojik başlangıçlar listesine Seeq’i dahil etti.

ARC Danışma Grubu Baş Analisti Janice Abel, “Mühendislerin uzmanlıklarından ve makine öğrenmesi yeniliklerinden yararlanarak, Seeq gibi öncü çözümler, kuruluşların operasyonlardan zeka kazanmalarına ve iş değerlerini çok hızlı bir şekilde elde etmelerine olanak sağlıyor” dedi. “Seeq, çeşitli fabrika çalışanları tarafından kullanım kolaylığı için tasarlandı ve verilerinde içgörü bulmalarını ve paylaşmalarını basit ve hızlı hale getirdi.”

https://www.seeq.com