PAYLAŞ

Vanguard Automation&Drives, 16-20 Haziran tarihlerinde Almanya’nın Düseldorf kentinde gerçekleşen metal sektörünün dünyadaki en önemli fuarı olan METEC’de yer aldı. Merkezi Almanya’nın Münih kentinde bulunan Vanguard Automation&Drives, metal sektörünün dünyadaki en yüksek katılımcıya sahip, 4 yılda bir düzenlenen, en önemli fuarlarından biri olan METEC Fuarı’nda kendi markasına özel standında ürünlerini sergiledi.

Vanguard Automation&Drives, fuara katılan sektörün önemli çözüm sağlayıcılarından ve Almanya merkezli bir Türk firma olarak, 4 gün boyunca, bu sektördeki büyük ve önemli firmalarla, tecrübe ve bilgileri paylaşma imkanı buldu.

Vanguard Automation&Drives Hakkında

Kurucularının sektördeki tecrübesi ile önce demir çelik, takip eden yıllarda da su, kimya, çimento, kağıt, gıda ve otomotiv sektörlerinde yol aldı. Toplam 80 çalışanı ile Almanya ve İzmir fabrikaları ve İstanbul ofisi ile bugün hem Türkiye, hem de yurt dışında birçok noktada anahtar teslimi projeler, modernizasyon projeleri, ekipman temini alanlarında faaliyet göstermekte. Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge departmanı ile işletmelere özel çözümler üreten Vanguard Automation&Drives, ayrıca 2013 yılından bu yana Siemens’in uluslararası çözüm ortaklarından biri olarak faaliyet göstermekte ve kaliteli mühendislik anlayışı ile endüstriyel otomasyon alanında sektörün vazgeçilmezlerinden biri konumundadır.

www.vanguard-ad.com