Ana sayfa OTOMASYON OKULU Yılın en kapsamlı siber güvenlik konferansı VShield’a davetlisiniz

Yılın en kapsamlı siber güvenlik konferansı VShield’a davetlisiniz

PAYLAŞ

Innovera tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk sanal siber güvenlik konferansı VShield, 15 Mayıs ve 22 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

“Yeni Bir Dünyaya Uyanmak” temasına sahip olan VShield, 45’ten fazla oturum ve 70’ten fazla konuşmacı ile koronavirüs sonrasında değişen dünyanın güvenlik dinamiklerini odak noktası yapacak.

Konferansın konuşmacıları arasında dünyaca meşhur Blowfish şifreleme algoritmasının yaratıcısı kriptolog Bruce Schneier, Fortune 100 şirketlerinin %80’den fazlasının güvenlik çözümlerini kullandığı Palo Alto Networks Kurucusu ve CTO’su Nir Zuk, ABD’nin bulut bilişim stratejisi danışmanlığını yapan Cloud Security Alliance CEO’su Paul Simmonds, Kaspersky CEO’su Eugene Kaspersky ve NASA’yı hack’lemesiyle tanınan siber güvenlik uzmanı Chris Roberts yer alıyor.

Kadir Çöpdemir’in moderasyonu ile gerçekleştirilecek VShield kapsamında, Doğu Demirkol da katılımcılara özel bir gösteri yapacak.

2020’nin en kapsamlı siber güvenlik konferansı VShield’da siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

VShield hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için https://vshield2020.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.