Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Honeywell Performance Serisi IP NVR Ürün Grubunu 8 Ve 16 Kanallı Modellerle...

Honeywell Performance Serisi IP NVR Ürün Grubunu 8 Ve 16 Kanallı Modellerle Genişletiyor

PAYLAŞ

Honeywell, Performance Serisi IP video ağ kaydedicileri (NVR ‘lar) ürün grubunu genişleterek, IP video sistemlerinin tasarımında kullanıcılara artık daha fazla esneklik sağlıyor. Şimdi 8 veya 16 kanallı NVR ‘lar, Honeywell ‘in equIP Serisi ve Performance Serisi IP kameraları ile uyumlu olarak, IP tabanlı izleme sistemleri için seçeneklerin sayısını daha da yükseltiyor.

“IP kameralara geçiş büyük bir zorluk teşkil etmemelidir ya da şirketin bütçesine büyük bir yük getirmemelidir,” şeklinde konuşan Honeywell Security Group, EMEA ürün müdürü Uli Hopfstock sözlerini şöyle tamamlıyor “NVR ‘lardan oluşan ürün grubumuz, güvenlik sistemi sağlayıcıların düşük maliyetli bir fiyat noktasında ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu kanal kapasitesine göre hazırlanan yüksek tanımlı IP video izleme çözümleri sunmasını sağlıyor.”

honeywell Bullet Bundle ImageMüşteriler, 720p ila 5 MP arasında değişen pancake, iç ortam dome, rugged dome, bullet ve box kameraları içeren Honeywell’in yeni tanıttığı equIP Serisi S grubu kameraları dahil olmak üzere çok çeşitli IP kameralardan ya da Performance Serisi 1080p IP dome ve bullet kameralardan tercih yapabilir. Kolay bir kurulum sihirbazı ve Power-over-Ethernet (PoE) tak-çalıştır işlevi, sistem kurulum zamanını ve maliyetlerini azaltır. Müşteriler, sekiz terabayta kadar dahili depolama ilave ederek çekilen ve saklanan video miktarını ayarlayabilirler. NVR ‘lar, sistem hareket, ağ arızası, alarm girişi ve sabotaj algıladığında otomatik e-posta uyarıları gönderecek şekilde programlanabilir.

Apple ve Android mobil uygulamaları, işletme sahiplerinin videoları dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere web özellikli cihazlarla bağlanarak, dünyanın her yerinden izleyebilmelerine olanak sağlar. Sekiz ve 16 kanallı modellere ilave olarak, Performance Serisi IP ürün grubu, dört dome veya bullet stili yüksek çözünürlüklü 1080p IP kameraya sahip setler halinde dört kanallı NVR ‘ları da içerir. Performance Serisi IP NVR ‘lar Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da güvenlik distribütörleri kanalıyla sunulmaktadır.